CQR CB250 офроуд велосипеди за мръсотия за продажба
CQR CB250 има ясни и плавни линии. Цялото превозно средство използва XINGUIZUN CB250, КАМЕРА ЗА ВЪЗДУХ, въздушно охлаждане, четиритактов, четири Vavle, балансиращ вал с пет предавки, което намалява теглото на цялото превозно средство с около 1100 грама.
Изпрати запитване
представяне на продукта
Много приятели купуват превозни средства с висока проходимост, защото искат да изпитат по-вълнуващо шофиране при по-сложни пътни условия и в същото време да минимизират разходите за поддръжка и щетите на резервните части. Този мотоциклет за мотокрос с въздушно охлаждане може да отговори на всички ваши изисквания.
Това е много добър мотор за мотокрос с въздушно охлаждане, той има XINGUIZUN CB250, DOHC, течно охлаждане, четиритактов двигател, четири Vavle, балансиращ вал с пет предавки
| ДВИГАТЕЛ | Двигател XGZ CB250, едноцилиндров, въздушно охлаждане, четиритактов, горна камера |
| Изместване | 223 мл |
| Диаметър × ход | 65,5×62,2 мм |
| Максимална сила | 12/7000kw/r/мин |
| Макс. въртящ момент | 17,5/5500N.m/r/min |
| Съотношение на компресия | 9.3:1-9.9:1 |
| Метод на смазване | Force-Feed&Splash |
| Режим на съединителя | Ръчна мокра мулти-плоча |
| Режим на превключване на скоростите | Постоянна мрежа, 2-степенна трансмисия, 5 превключващи скорости |
| Режим на запалване | CDI |
| Стартов режим | Електрически/кик старт |
| КАДЪР | Стоманена рамка с висока якост |
| ГЛУШИТЕЛ | Неръждаема предна тръба, ауспух от алуминиева сплав |
| Преден амортисьор | Преден амортисьор с обърнато фиксирано демпфиране |
| Задна амортизация | Механичен заден редуктор с регулиране на налягането на маслото |
| Предна дискова спирачка | Хидравлична предна спирачна система с двойна бутална помпа |
| Задна дискова спирачка | Хидравлична задна спирачна система с двойна бутална помпа |
| джанта на колело | Джанта от алуминиева сплав с висока якост и блестяща главина, предна 1,60 * 21, задна 2,15 * 18 |
| Размер на гумата | Предни 80 / 100-21; Задна 110 / 100-18 |
| Батерия | Водна батерия 12V7AH |
| Дължина широчина височина | 2070 мм * 805 мм * 1190 мм |
| просвет | 300 мм |
| Височина на седалката | 880 мм |
| Капацитет на резервоара | 7 L |
| междуосие | 1400 мм |
| Собствено тегло | 117 кг |
Популярни тагове: cqr cb250 офроуд мотоциклети за продажба, Китай cqr cb250 офроуд мотоциклети за продажба производители, доставчици, фабрика
Може да харесаш също
Изпрати запитване















