SHR-450 офроуд мотоциклети за продажба
N911 има ясни и плавни линии. Цялото превозно средство използва ZONGSHEN NC250, DOHC, течно охлаждане, четиритактов, четири Vavle, балансиращ вал с шест превключвателя на скоростите, което намалява теглото на цялото превозно средство с около 1100 грама.
Изпрати запитване
представяне на продукта
Много приятели купуват превозни средства с висока проходимост, защото искат да изпитат по-вълнуващо шофиране при по-сложни пътни условия и в същото време да минимизират разходите за поддръжка и щетите на резервните части. Този мотоциклет за мотокрос с въздушно охлаждане може да отговори на всички ваши изисквания.
Това е много добър мотоциклет за мотокрос с водно охлаждане, той има ZONGSHEN NC250, DOHC, течно охлаждане, четиритактов, четири Vavle, балансиращ вал с шест превключвателя на скоростите.
| Стандартна конфигурация | |
| Двигател | ZONGSHEN NC250, DOHC, течно охлаждане, четиритактов, четири Vavle, шест превключвателя на скоростите Баланс вал |
| Изместване | 249.6мл |
| Диаметър × ход | 77×53.6 |
| Максимална сила | 19/9000kw/r/min |
| Макс. въртящ момент | 22/7000N.m/r/min |
| Съотношение на компресия | 11.6:1 |
| Метод на смазване | Force-Feed&Splash |
| Режим на съединителя | Ръчна мокра мулти-плоча |
| Режим на превключване на скоростите | Постоянна мрежа, 2 степенна трансмисия, 6 превключващи скорости |
| Режим на запалване | Капацитивен тип съхранение на енергия |
| Стартов режим | Електрически и удар |
| Кадър | Алуминиева рамка с висока якост |
| Кормилна колона | CNC лека кормилна колона с висока якост |
| Заглушител | Двоен ауспух от неръждаема стомана и алуминиева сплав |
| Предни амортисьори | Преден амортисьор с двойна телескопична камера FAST |
| Задни амортисьори | БЪРЗ заден амортисьор |
| Предна дискова спирачка | Хидравлична предна спирачна система с двойна бутална помпа |
| Задна дискова спирачка | Хидравлична задна спирачна система с една бутална помпа |
| Вилици | Алуминиеви вилици със здравина на острието |
| Джанта | Джанта от алуминиева сплав с висока якост клас 7075, сърцевина на барабан с ЦПУ, спица от неръждаема стомана |
| Автомобилна гума | MAXXIS, отпред 80/100-21 отзад 110/90-19 MAXXIS, отпред 80/100-21 отзад 110/90-18(по избор) |
| Батерия | Литиева батерия 12V6AH |
| Дължина широчина височина | 2160мм*805мм*1250мм |
| Пътен просвет | 300 мм |
| Височина на седалката | 940 мм |
| Капацитет на резервоара за гориво | 7L |
| Колесна база | 1460 мм |
| Собствено тегло | 116 кг |
Популярни тагове: SHR-450 офроуд мотоциклети за продажба, Китай SHR-450 офроуд велосипеди за продажба производители, доставчици, фабрика
Един чифт
N911 Офроуд мотоциклети за продажбаМоже да харесаш също
Изпрати запитване














