NC250 офроуд спортен кросов велосипед
WOLF NC250 има ясни и плавни линии. Цялото превозно средство използва NC250 SOHC, течно охлаждане, четиритактов двигател. Четири клапана, балансиращ вал с шест превключвателя на скоростите, което намалява теглото на цялото превозно средство с около 1100 грама.
Изпрати запитване
представяне на продукта
Много приятели купуват превозни средства с висока проходимост, защото искат да изпитат по-вълнуващо шофиране при по-сложни пътни условия и в същото време да минимизират разходите за поддръжка и щетите на резервните части. Този мотоциклет за мотокрос с водно охлаждане може да отговори на всички ваши изисквания.
Това е много добър мотор за мотокрос с водно охлаждане, той има NC250 SOHC, течно охлаждане, четиритактов. Четири клапана, балансиращ вал с шест превключвателя на скоростите.
| Стандартна конфигурация | |
| Двигател | ZONGSHEN NC250 SOHC, течно охлаждане, четиритактов. четири клапана, шест превключвателя на скоростите балансиращ вал |
| Изместване | 249.6мл |
| Диаметър × ход | 77×53.6 |
| Максимална сила | 19/9000kw/r/min |
| Макс. въртящ момент | 22/7000N.m/r/min |
| Съотношение на компресия | 11.6:1 |
| Метод на смазване | Force-Feed&Splash |
| Режим на съединителя | Ръчна мокра мулти-плоча |
| Режим на превключване на скоростите | Постоянна мрежа, 2 степенна трансмисия, 6 превключващи скорости |
| Режим на запалване | Капацитивен тип съхранение на енергия |
| Стартов режим | Електрически и удар |
| Кадър | Рамка от алуминиева сплав |
| Кормилна колона | CNC леко тегло и висока якост, двуслойна кормилна колона |
| Заглушител | Двоен ауспух от неръждаема стомана и алуминиева сплав |
| Предни амортисьори | Преден амортисьор с двойна телескопична камера FAST |
| Задни амортисьори | Заден амортисьор с двойна телескопична камера FAST |
| Предна дискова спирачка | Хидравлична предна спирачна система с двойна бутална помпа |
| Задна дискова спирачка | Хидравлична задна спирачна система с една бутална помпа |
| Вилици | Алуминиеви вилици със здравина на острието |
| Джанта | Джанта от алуминиева сплав с висока якост клас 7075, сърцевина на барабан с ЦПУ, спица от неръждаема стомана |
| Автомобилна гума | MAXXIS, отпред 80/100-21 отзад 110/90-19 MAXXIS, отпред 80/100-21 отзад 110/90-18(по избор) |
| Батерия | Литиева батерия 12V3AH |
| Дължина широчина височина | 2165 мм * 802 мм * 1225 мм |
| Пътен просвет | 315 мм |
| Височина на седалката | 940 мм |
| Обем на резервоара за гориво | 6.5L |
| Колесна база | 1460 мм |
| Собствено тегло | 113 кг |
Популярни тагове: NC250 Off Road Sport Dirt Bike, Китай NC250 Off Road Sport Dirt Bike производители, доставчици, фабрика
Следваща
SHR-450 офроуд спортен велосипедМоже да харесаш също
Изпрати запитване











