300 офроуд мотор мотоциклет
Zongshen NB300 има ясни и гладки линии. Цялото превозно средство използва едноцилиндров четиритактов двигател с водно охлаждане, горна гърбица, наклонена глава на цилиндъра, балансиращ вал с четири клапана и шест предавки, което намалява теглото на цялото превозно средство с около 1100 грама.
Изпрати запитване
представяне на продукта
Много приятели купуват превозни средства с висока проходимост, защото искат да изпитат по-вълнуващо шофиране при по-сложни пътни условия и в същото време да минимизират разходите за поддръжка и щетите на резервните части. Този мотоциклет за мотокрос с водно охлаждане може да отговори на всички ваши изисквания.
Това е много добър мотоциклет за мотокрос с водно охлаждане, той има четиритактов, водно охлаждане, горна гърбица, наклонена глава на цилиндъра, четири клапана, балансиращ вал с шест предавки.
| Стандартна конфигурация | |
| Двигател | Zongshen NB300 едноцилиндров, четиритактов, с водно охлаждане, горна гърбица, наклонена глава на цилиндъра, четири клапана, балансиращ вал с шест предавки |
| Изместване | 279.5мл |
| Диаметър × ход | 74×65 |
| Максимална сила | 18,5/8500kw/(об/мин) |
| Макс. въртящ момент | 23/7000N.m/(r/min) |
| Съотношение на компресия | 10.7:1-11.3:1 |
| Метод на смазване | Пръскане под налягане |
| Режим на съединителя | Ръчен мокър многоплочен тип |
| Режим на превключване на скоростите | Двустепенна трансмисия с постоянна мрежа, шестстепенна трансмисия |
| Режим на запалване | Капацитивен тип съхранение на енергия |
| Стартов режим | Електрически старт |
| Кадър | Стоманена рамка с висока якост |
| Кормилна колона | CNC високоякостна олекотена кормилна колона |
| Заглушител | Заглушител от алуминиева сплав за обратно налягане |
| Предни амортисьори | Нагоре и надолу двупосочно регулируем удебелен преден амортисьор 54 φ- шестдесет φ |
| Задни амортисьори | Двупосочна регулируема въздушна възглавница нагоре и надолу, смела задна амортизация |
| Предна дискова спирачка | Хидравлична предна спирачна система с двойна бутална помпа |
| Задна дискова спирачка | Хидравлична задна спирачна система с една бутална помпа |
| Вилици | Плоска вилка от алуминиева сплав с висока якост |
| Джанта | Пръстен от алуминиева сплав с висока якост Сърцевина на барабана с висока якост от алуминиева сплав |
| Автомобилна гума | Гума Yuanxing предна 90/100-21 задна 120/90-18 |
| Дължина широчина височина | 2170мм*810мм*1300мм |
| Пътен просвет | 290 мм |
| Височина на седалката | 950 мм |
| Обем на резервоара за гориво | 8L |
| Колесна база | 1490 мм |
| Собствено тегло | 120 кг |
Популярни тагове: 300 Off Road Motor Bike, Китай 300 Off Road Motor Bike производители, доставчици, фабрика
Следваща
Най-добър офроуд мотоциклетМоже да харесаш също
Изпрати запитване











