450 Офроуд спортен състезателен мотоциклет
SHR-450 има ясни и плавни линии. Цялото превозно средство използва един цилиндър, с водно охлаждане, четиритактов, четири клапана, горна гърбица, тип балансиращ вал, което намалява теглото на цялото превозно средство с около 1100 грама.
Изпрати запитване
представяне на продукта
Много приятели купуват превозни средства с висока проходимост, защото искат да изпитат по-вълнуващо шофиране при по-сложни пътни условия и в същото време да минимизират разходите за поддръжка и щетите на резервните части. Този мотоциклет за мотокрос с водно охлаждане може да отговори на всички ваши изисквания.
Това е много добър мотоциклет за мотокрос с водно охлаждане, той има един цилиндър, водно охлаждане, четиритактов, четири клапана, горна гърбица, тип балансиращ вал.
| Стандартна конфигурация | |
| двигател ZS172MM | NC450 единичен цилиндър, водно охлаждане, четиритактов, четири клапана, горна гърбица, тип балансиращ вал |
| денивелация | 449 мл |
| Диаметър × ход | 94,5*64 мм |
| Максимална сила | 30/8000kw/r/мин |
| Макс. въртящ момент | 37/7000kw/r/мин |
| Съотношение на компресия | 11.2:1 |
| Метод на смазване | Force-Feed&Splash |
| Режим на съединителя | Ръчна мокра мулти-плоча |
| Режим на превключване на скоростите | Постоянна мрежа, 2 степенна трансмисия, 6 превключващи скорости |
| Режим на запалване | Капацитивен тип съхранение на енергия |
| Стартов режим | Електрически и удар |
| Кадър | Рамка от стоманена тръба с висока якост |
| Кормилна колона | CNC лека кормилна колона с висока якост |
| Заглушител | Единичен шумозаглушител с обратно налягане от неръждаема алуминиева сплав |
| Предни амортисьори | Горен и долен, двоен край, регулиращ удебелен преден амортисьор 54#-60# |
| Задни амортисьори | Горен и долен, удебелен заден въздушен амортисьор с двоен регулируем край |
| Предна дискова спирачка | Хидравлична предна спирачна система с двойна бутална помпа |
| Задна дискова спирачка | Хидравлична задна спирачна система с една бутална помпа |
| Вилици | Алуминиеви вилици със здравина на острието |
| Джанта | Серия KKE7 високоякостен пръстен от алуминиева сплав CNC сърцевина на барабан от неръждаема стомана, спица, гайка от неръждаема стомана |
| Автомобилна гума | Предна 80/100-21 Задна 100/90-18 |
| Батерия | Литиева батерия 12V3AH |
| Дължина широчина височина | 2180мм*900мм*1280мм |
| Пътен просвет | 330 мм |
| Височина на седалката | 950 мм |
| Обем на резервоара за гориво | 11L |
| Колесна база | 1490 мм |
| Собствено тегло | 120 кг |
Популярни тагове: 450 офроуд спортен състезателен мотоциклет, Китай 450 офроуд спортен състезателен мотоциклет производители, доставчици, фабрика
Следваща
300 офроуд мотор мотоциклетМоже да харесаш също
Изпрати запитване












