450 офроуд велосипеди
SHR-450 има ясни и гладки линии. Цялото превозно средство използва NC450 единичен цилиндър, с водно охлаждане, четиритактов, четири клапана, горна гърбица, тип балансиращ вал, осигурявайки перфектна мощност и добро изживяване при шофиране.
Изпрати запитване
представяне на продукта
| Стандартна конфигурация | |
| Двигател | NC450 един цилиндър, с водно охлаждане, четиритактов, четири клапана, горна гърбица, тип балансиращ вал |
| Изместване | 449 мл |
| Диаметър × ход | 94,5*64 мм |
| Максимална сила | 30/8000kw/r/мин |
| Макс. въртящ момент | 37/7000kw/r/мин |
| Съотношение на компресия | 10.7:1 |
| Метод на смазване | Force-Feed&Splash |
| Режим на съединителя | Ръчна мокра мулти-плоча |
| Режим на превключване на скоростите | Постоянна мрежа, 2 степенна трансмисия, 6 превключващи скорости |
| Режим на запалване | Капацитивен тип съхранение на енергия |
| Стартов режим | Електрически и удар |
| Кадър | Алуминиева рамка с висока якост |
| Кормилна колона | CNC лека кормилна колона с висока якост |
| Заглушител | Едноредов ауспух от неръждаема стомана и алуминиева сплав |
| Предни амортисьори | Двукамерен преден амортисьор Fastace 54 φ- 60φ |
| Задни амортисьори | Заден амортисьор с двойна кухина Fastace 54 φ- 60φ |
| Предна дискова спирачка | Внесен диск Nissin, хидравлична предна спирачна система с двойна бутална помпа |
| Задна дискова спирачка | Внесен диск Nissin, хидравлична задна спирачна система с една бутална помпа |
| Вилици | Алуминиеви вилици със здравина на острието |
| Джанта | Джанта от алуминиева сплав с висока якост клас 7075, CNC главина, спица от неръждаема стомана |
| Автомобилна гума | zhengxing, отпред 80/100-21 отзад 100/90-18 |
| Батерия | Литиева батерия 12V3AH |
| Дължина широчина височина | 2160мм*805мм*1250мм |
| Пътен просвет | 300 мм |
| Височина на седалката | 940 мм |
| Капацитет на резервоара за гориво | 7L |
| Колесна база | 1460 мм |
| Собствено тегло | 116 кг |
Популярни тагове: 450 Off Road Dirt Bikes, Китай 450 Off Road Dirt Bikes производители, доставчици, фабрика
Един чифт
300 Off Road мотоциклетМоже да харесаш също
Изпрати запитване













