250cc офроуд състезателен кросов мотоциклет
GTS-CB250 има ясни и плавни линии. Цялото превозно средство приема XGZ CB250 единичен цилиндър, въздушно охлаждане, четиритактов, горна камера, четири клапана, 5 балансиращ вал на скоростния лост, което намалява теглото на цялото превозно средство с около 1100 грама, то е с нов дизайн с висококачествен офроуд велосипед, това е горещо продаван велосипед в чужбина.
Изпрати запитване
представяне на продукта
GTS-CB250 има ясни и плавни линии. Цялото превозно средство приема XGZ CB250 единичен цилиндър, въздушно охлаждане, четиритактов, горна камера, четири клапана, 5 балансиращ вал на скоростния лост, което намалява теглото на цялото превозно средство с около 1100 грама, то е с нов дизайн с висококачествен офроуд велосипед, това е горещо продаван велосипед в чужбина.


| GTS-CB250 | |
| ДВИГАТЕЛ | XGZ CB250 Едноцилиндров, въздушно охлаждане, четиритактов, горна гърбица |
| Изместване | 223 мл |
| Диаметър × ход | 65,5×62,2 мм |
| Максимална сила | 12/7000kw/r/мин |
| Макс.въртящ момент | 17,5/5500N.m/r/min |
| Съотношение на компресия | 9.3:1-9.9:1 |
| Метод на смазване | Force-Feed&Splash |
| Режим на съединителя | Ръчна мокра мулти-плоча |
| Режим на превключване на скоростите | Постоянна мрежа, 2-степенна трансмисия, 5 превключващи скорости |
| Режим на запалване | CDI |
| Стартов режим | Електрически/кик старт |
| КАДЪР | Разширена рамка от високоякостна стоманена тръба с двойно въртящо се рамо |
| ГЛУШИТЕЛ | Неръждаема предна тръба, ауспух от алуминиева сплав |
| Преден амортисьор | Преден амортисьор с обърнато фиксирано демпфиране |
| Задна амортизация | Механичен заден редуктор с регулиране на налягането на маслото |
| Предна дискова спирачка | Хидравлична предна спирачна система с двойна бутална помпа, регулируема дръжка |
| Задна дискова спирачка | Хидравлична задна спирачна система с двойна бутална помпа |
| джанта на колело | Джанта и главина от алуминиева сплав с висока якост, предна 1,60 * 21, задна 2,15 * 18 |
| Размер на гумата | Предни 80 / 100-21; Задна 100/90-18 |
| Батерия | Водна батерия 12V6AH |
| Дължина широчина височина | 2050 мм * 805 мм * 1160 мм |
| просвет | 310 мм |
| Височина на седалката | 900 мм |
| Капацитет на резервоара | 6L |
| междуосие | 1360 мм |
| Собствено тегло | 110 кг |
Популярни тагове: 250cc офроуд състезателен мръсен мотоциклет, Китай 250cc офроуд състезателен мръсен мотоциклет производители, доставчици, фабрика
Може да харесаш също
Изпрати запитване












